Zapisy na seminarium magisterskie dla studentów SNP st. II semestr III

dr hab. Marek Leśniak prof. UWr - 6 Marzec, 2015 - 17:02

zapraszam studentów SNP st. II semestr III do udziału w seminarium z prawa handlowego. Zapisy na seminarium rozpoczną się w dniu 08.03.2015 r. o godz. 17:00 w pokoju 104 C w budynku A.  Bedę oczekiwał na Państwa od godz. 16:45.

Na seminarium preferowane będą tematy prac magisterskich z zakresu polskiego i europejskiego prawa spółek, prawa papierów wartościowych, prawa ochrony konsumentów oraz umów handlowych. Możliwe będzie również przygotowywanie prac z innych dziedzin prawa cywilnego.

Gdy ilość chętnych przekroczy wyznaczony przez Dziekana limit miejsc, decydująca o przyjęciu na seminarium będzie średnia ocen z przedmiotów cywilistycznych, zainteresowanie tematyką i pomysł na pracę magisterską.

Z poważaniem,

dr Marek Leśniak