Informacja dotycząca egzaminu przedterminowego z Prawa cywilnego (grupa 1, 2 i 3 II r. NSP [z])

mgr Daniel Karkut - 30 Maj, 2015 - 09:43

Szanowni Państwo (studenci grupy nr 1, 2 i 3 II r. NSP [z]),

Uprzejmie informuję, że osoby, które nie uzyskały z ćwiczeń oceny co najmniej 4,0, nie mają mojej zgody na przystąpienie do egzaminu przedterminowego z przedmiotu: "Prawo cywilne - część ogólna i prawo zobowiązań".

Osoby, które wyrażają chęć przystąpienia do w/w egzaminu przedterminowego, a nie mają oceny co najmniej 4,0, powinny przystąpić do zaliczenia celem podwyższenia swej oceny w trakcie moich konsultacji.

Ponadto uprzejmie proszę osoby, które wyrażają chęć przystąpienia do w/w egzaminu przedterminowego, a o których mowa w zdaniu powyżej, o stosowną informację za pośrednictwem poczty elektronicznej na wskazany adres e-mail (wydziałowy).

Z poważaniem,

mgr Daniel Karkut