Nasz Wydział wyróżniony w rankingu Dziennik Gazeta Prawna

10 ranking Wydziałów Prawa - wyróżnienie dla: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego

23 czerwca br. „Dziennik Gazeta Prawna” ogłosił wyniki ogólnopolskiego rankingu Wydziałów Prawa w Polsce.
Miło nam poinformować, że Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego znalazł się w gronie wyróżnionych, zajmując w tegorocznej edycji rankingu wysokie IV miejsce wśród najlepszych uczelni publicznych i niepublicznych.
Po raz kolejny nasz Wydział udowodnił, że należy do ścisłej czołówki uczelni kształcących prawników w naszym kraju.

Serdecznie gratulujemy naszym Pracownikom i Studentom!

Dziennik Gazeta Prawna ogłosił X Ranking Wydziałów Prawa. Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego powtórzył sukces z roku ubiegłego i zajął wysokie czwarte miejsce, tracąc jedynie 0,5 pkt do podium. Warto zaznaczyć, że w dwóch ocenianych kategoriach:  jakość i warunki kształcenia oraz kadra WPAE zajął wysokie drugie miejsce, a w kategorii wymogi i jakość absolwentów trzecie miejsce. W tym roku z okazji jubileuszowego wydania rankingu, poza tradycyjnymi nagrodami dla zwycięzców, redakcja DGP wręczyła także wyróżnienia specjalne tym wydziałom, które w ciągu 10 lat były bezkonkurencyjne i najczęściej stawały na podium – wśród laureatów tych wyróżnień znalazł się również Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego!

inż. Jarosław Krawczyszyn 28.06.2016 7:53