III Moot Court ELSA Wrocław - Katastrofa na Helkar

III Moot Court ELSA Wrocław - Katastrofa na Helkar, 26 maja o 17:00

Interesujesz się prawem międzynarodowym? Chcesz poznać procedurę rozwiązywania sporów przed międzynarodowymi trybunałami? A może chcesz w ciekawy sposób uzyskać zaliczenie z Prawa Międzynarodowego Publicznego lub Public International Law?
ELSA Wrocław wspólnie z Katedrą Prawa Międzynarodowego i Europejskiego Uniwersytetu Wrocławskiego organizuje już III edycję Lokalnego Konkursu Moot Court ELSA Wrocław.

Konkurs ma na celu umożliwić studentom naukę prawa międzynarodowego publicznego od strony praktycznej, udział w symulacji procedury przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości, tworzenie pism (memoriałów) kierowanych do MTS. Drużyny, które zakwalifikują się do drugiego etapu, rozwiną, tak ważne w zawodzie prawnika, umiejętności oratorskie.

W Konkursie mogą brać udział drużyny złożone z minimum dwóch, a maksymalnie czterech osób.
Dwie najlepsze drużyny zaprezentują się podczas finału 26 maja.

Zapisy do 14 kwietnia. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!

Więcej informacji na wydarzeniu:

inż. Jarosław Krawczyszyn 19.04.2017 7:59