Studencki Piknik Samorządowy "XX lat Wrocławia - miasta na prawach powiatu" III Wydziałowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych WPAiE UWr

mgr inż. Roman Haligowski - 26 Kwiecień, 2018 - 09:26

W dniu 26 maja 2018 r. (sobota) w godz. 9:30-18:00 odbędzie się III Wydziałowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego zorganizowana przez dra hab. Jerzego Korczaka prof. UWr przy współpracy prezesów kół naukowych oraz Biura Rady Miejskiej Wrocławia.
Tym razem będzie nosiła nazwę: Studencki Piknik Samorządowy "XX lat Wrocławia - miasta na prawach powiatu". Wrocław 26 maja 2018 r.
W konferencji wezmą udział doktoranci i studenci - członkowie SKN Prawa Konstytucyjnego pod opieką prof. dra hab. Mariusza Jabłońskiego, SKN Prawa Publicznego "Imperium" pod opieka dra Macieja Błażewskiego, SKN Historii Państwa i Prawa pod opieką dra Marka Podkowskiego i SKN Prawa Latynoamerykańskiego pod opieką prof. dra hab. Krystiana Complaka.

Załączniki do ogłoszenia:
 Studencki Piknik Samorządowy 26 maja 2018 r.pdf