Ruszyła VIII edycja Programu MENTORING DLA STUDENTÓW UWR organizowanego przez Biuro Karier.

inż. Jarosław Krawczyszyn - 29 Październik, 2018 - 13:32
MENTORING DLA STUDENTÓW UWR; Doświadczony specjalista czeka, aby podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie zwlekaj i zapisz się do programu! Wejdź ma www.careers.uni.wroc.pl i zaaplikuj! rekrutacja trwa od 25.10.2018 do 30.11.2018
Ponad 50 Mentorów z różnych branż przygotowało swoje profile i zachęca studentów do współpracy w ramach relacji mentoringowej. Zapoznaj się z Profilami Mentorów i zdecyduj kogo chcesz bliżej poznać.

Więcej informacji o Programie oraz Profile Mentorów

Korzyści dla studentów związane z udziałem w programie:

• uzyskanie niezbędnych informacji na temat wybranej ścieżki kariery, w wybranej dziedzinie zawodowej,
  • zweryfikowanie swoich wyobrażeń na temat wybranego obszaru pracy zawodowej,
  • poznanie znaczenia pojęcia „dojrzałość zawodowa”,
  • wzrost umiejętności interpersonalnych,
  • wzmocnienie poczucia własnej wartości, przekonania o własnych możliwościach.