Ogólnopolska konferencja ,,Od niepodległości do niepodległości" pod patronatem Prezydenta RP

inż. Jarosław Krawczyszyn - 7 Listopad, 2018 - 07:26

W imieniu Katedry Doktryn Politycznych i Prawnych oraz Katedry Historii Państwa i Prawa oraz Doktryn Politycznych i Prawnych Uniwersytetu Opolskiego, pragniemy serdecznie zaprosić na Ogólnopolską Konferencję ,,Od niepodległości do niepodległości. Polska myśl polityczna i prawna 1918-2018", która odbędzie się w dniach 13-15 listopada. Konferencja objęta została Patronatem Narodowym Prezydenta RP.

Konferencja ma na celu uczczenie setnej rocznicy uzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy pracowników naukowych, studentów oraz wszelkie zainteresowane osoby do udziału w obradach. W załączniku znajdą Państwo program wydarzenia. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo pojawić się i w ten sposób pomóc nam uczcić stulecie niepodległości.
Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

Załączniki: