"Sylwester bez strachu - nie strzelam dla zwierząt!" akcja informacyjna SKN Praw Zwierząt

inż. Jarosław Krawczyszyn - 27 Listopad, 2018 - 08:30

Szanowni Państwo,

Studenckie Koło Naukowe Praw Zwierząt zachęca do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji informacyjnej "Sylwester bez strachu - nie strzelam dla zwierząt!", która odbywa się w formie wydarzenia na portalu Facebook.

Celem akcji jest zniechęcenie do wykorzystywania materiałów pirotechnicznych podczas obchodów tegorocznego Sylwestra ze względu na zagrożenia dla zwierząt domowych, gospodarskich oraz dzikich. Co roku tysiące zwierząt w wyniku paniki spowodowanej hukiem oraz rozbłyskami światła ucieka, samooklecza się i stanowi bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/347895326024714 gdzie systematycznie publikowane będą informacje dot. szkodliwości materiałów pirotechnicznych. Planujemy również publikację materiałów informacyjnych do samodzielnego pobrania.