Spotkanie o wymianie kulturowej Work&Travel USA

mgr inż. Roman Haligowski - 10 Styczeń, 2019 - 14:11

Jesteś ciekawy jak można spędzić wakacje w USA? Organizacja UniWings wraz z CCUSA Poland zaprasza serdecznie wszystkich studentów na spotkanie o wymianach kulturowych do USA na wakacje Camp Counselor i Work&Travel, które odbędzie się 23 stycznia o godzinie 18:30.
Co roku setki studentów wyjeżdża na programy typu Work and Travel, aby przeżyć niezapomnianą przygodę i zdobyć cenne doświadczenie.
Omówimy możliwości wyjazdów do USA dla studentów, a uczestnicy z poprzednich lat opowiedzą o atrakcjach jakie czekają w Stanach Zjednoczonych, co im dał wyjazd i co najbardziej ich motywowało do wyjazdu. Chętnie udzielimy zainteresowanym wskazówek w jaki sposób podróżować, żeby był to niesamowity wyjazd na studencką kieszeń. :)
Na końcu będzie można zadawać pytania i nawiązać dyskusję na wybrany przez Was temat.
Serdecznie zapraszamy każdego, kto chce być kimś więcej niż tylko turystą i pragnie poznać trochę dalekiego, a tak naprawdę łatwo osiągalnego świata!
Miejsce i czas spotkania: Sala 2.05 w budynku D na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr (adres: ul. Uniwersytecka 7-10).
SALA: 2.05 D
GODZINA: 18.30