Wrocławska Liga Debat Oksfordzkich

inż. Jarosław Krawczyszyn - 4 Marzec, 2019 - 08:58

Wrocławska Liga Debat Oksfordzkich to projekt skupiający młodych debatantów z całego województwa, którzy staną do pojedynku na słowa. Projekt obejmuje łącznie 4 wydarzenia:

• pierwsze z nich odbędzie się 5 marca 2019r na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii.
  • drugie z wydarzeń odbędzie się 12 marca 2019r na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii.
  • faza turniejowa rozpocznie się 20 marca 2019r na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii. Podczas Turnieju debatanci, będą pojedynkowali się w formacie Debaty Oksfordzkiej.
  • finał turnieju odbędzie się 5 kwietnia 2019r na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii. Podczas Turnieju debatanci, będą pojedynkowali się w formacie Debaty Oksfordzkiej.