100-lecie Państwowej Inspekcji Pracy. Konferencja naukowa ,,Prawo pracy. Doctrina et usu. Państwowa Inspekcja Pracy wczoraj, dziś, jutro..."

inż. Jarosław Krawczyszyn - 13 Marzec, 2019 - 12:39

Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu oraz Zakład Prawa Pracy Uniwersytetu Wrocławskiego mają przyjemność zaprosić na konferencję naukową pt. "Prawo pracy. Doctrina et usu. Państwowa Inspekcja Pracy wczoraj, dziś, jutro…”, która odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w sali 318 (budynek A) w dniu 12 kwietnia 2019 roku w godzinach 9.00-14.00.
Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o rejestrację pod adresem konferencja.pip.wpae@uwr.edu.pl do dnia 5 kwietnia 2019 roku.

Załączniki do ogłoszenia:
Program konferencji.pdf
Plakat.pdf
klauzula informacyjna - przetwarzanie danych osobowych.pdf