Informacja dotycząca spotkania absolwentów Wydziału Prawa i Administracji z okazji 50 rocznicy utworzenia Instytutu Nauk Administracyjnych

inż. Jarosław Krawczyszyn - 17 Kwiecień, 2019 - 09:43

Szanowni Państwo!
W nawiązaniu do umieszczonej w dniu 4 marca 2019 r. informacji dotyczącej organizowanego spotkania absolwentów Wydziału Prawa i Administracji z okazji 50 rocznicy utworzenia Instytutu Nauk Administracyjnych uprzejmie informujemy, iż spotkanie absolwentów połączone z odsłonięciem tablicy pamiątkowej na 4 piętrze budynku A, poświęconej Kołu Naukowemu Administratywistów i jego opiekunowi profesorowi Adamowi Chełmońskiemu, odbędzie się 8 czerwca 2019 r.
Uroczystości związane z uczczeniem tej rocznicy z udziałem władz Uczelni, rozpoczną się o godz. 13.00 w sali 318 budynku A Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Po odsłonięciu tablicy odbędą się obrady.
Przewidujemy także organizację spotkania towarzyskiego rozpoczynającego się o godzinie 16.30 w jednym z lokali w okolicach Wydziału. Koszt udziału w tym spotkaniu wynosi 50 zł od osoby. W kwocie tej przewidziana
jest lampka szampana oraz obiad.
Szczegółowy dalszy harmonogram zostanie przedstawiony w terminie późniejszym. Jednocześnie prosimy aby wszystkie zainteresowane osoby zgłosiły swój udział mailowo na adres: aniakor3atwp [dot] pl Prosimy też o opłacenie składki uczestnictwa w wysokości: 50 zł, do dnia 15.05.2019 roku, co pozwoli nam na dokonanie rezerwacji odpowiedniego lokalu.