Drzwi Otwarte 2020 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr

inż. Damian Domański - 11 luty, 2020 - 10:01
Drzwi Otwarte 2020 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr
Termin: 1 marca 2020r. godz.11.00
Miejsce: ul. Uniwersytecka 7-10, Budynek „D” Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii

Już 1 marca 2020 roku o godz.11.00 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego odbędą się Drzwi Otwarte oraz kolejna edycja Gry Wydziałowej. Będzie to doskonała okazja dla przyszłych studentów do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Wydziału oraz zasadami rekrutacji. W programie tegorocznej edycji Drzwi Otwartych przewidzieliśmy również spotkanie z władzami Wydziału oraz studentami i pracownikami administracji, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące studiów na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii.

Po raz kolejny goście Drzwi Otwartych będą mieli możliwość podjęcia rywalizacji w tzw. Grze Wydziałowej. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie zagadka kryminalna - ze szczegółami uczestnicy zapoznają się podczas symulacji rozprawy sądowej otwierającej Grę. Dobrani w grupy gracze zmierzą się z szeregiem zadań i zagadek zgłębiając przy tym wiedzę z zakresu prawa, administracji, ekonomii, kryminologii oraz innych atrakcyjnych kierunków i specjalności oferowanych na WPAE, będą mieli możliwość zapoznania się także z praktycznymi aspektami oferowanych studiów. Ponadto podczas tegorocznej edycji gry uczestnicy będą mieli okazję rozwiązywać zadania także z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości (VR) oraz smartfonów. Na wszystkich czeka duża ilość emocji a na zwycięzców - atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy 1 marca 2020r. o godz. 11.00 do bud. D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii mieszczącego się przy ul. Uniwersyteckiej 7-10.

Więcej informacji:  www.drzwiotwarte.wpae.uni.wroc.pl
Załączniki: