Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Seminarium SNP(z) grupa 26

dr Łukasz Goździaszek - 23 Marzec, 2020 - 18:45

Szanowni Państwo,

podsumowując dotychczasowe działania kilka informacji:

Nasze zdalne seminaria obecnie odbywają się za pomocą następujących technik:
- kurs pt. "Seminarium SNP(z) grupa nr 26 2019/20-L p" na "Platformie e-learningowej Uniwersytetu Wrocławskiego" (częściowo kurs ten linkuje do kilku nagrań sporządzonych przeze mnie na potrzeby saminarium i zamieszczonych na moim kanale na YouTube), w ramach którego dostępne są informacje, ale też można w ramach forum pod wątkami zadawać pytania
- w czasie terminów seminariów (według danych z USOSa) wideokonferecje na Teams lub Skype
- kontakt poprzez uniwersyteckiego e-maila (zwłaszcza na potrzeby przesyłania prac lub ich fragmentów)

Odnośnie do "Platformy e-learningowej Uniwersytetu Wrocławskiego":
Kurs pt. "Seminarium SNP(z) grupa nr 26 2019/20-L p" funkcjonuje na "Platformie e-learningowej Uniwersytetu Wrocławskiego". Na adresy uniwersyteckiego e-maila wysłałem wiadomość dotyczącą konieczności zapisania się na kurs e-learningowy dotyczący naszego seminarium. W kursie określono również metody komunikacji pomiędzy nami w ramach zdalnego nauczania. Szczegółowe informacje, w tym klucz dostępu do kursu, znajdują się we wspomnianej wiadomości przesłanej na adres uniwersyteckiego e-maila. W razie problemów z zapisem na kurs e-learningowy proszę o informację.
Dziękuję osobom, które już dokonały zapisu.

Odnośnie do Teams:
Program MS Teams dostępny jest poprzez uniwersytecką usługę Office 365. Łączyć można się poprzez stronę internetową lub odrębną aplikację. W programie utworzyłem "Zespół" naszego seminarium, do którego zostali Państwo dołączeniu. Powinni Państwo otrzymać e-maila z guzikiem/linkiem umożliwającym wgląd do Zespołu lub wejść do programu i odnaleźć tam Zespół naszego seminarium. Obecnie Teamsa będziemy wykorzytywać tylko do wideokonferencji i indywidualnych rozmów. 

Pozdrawiam,
​Łukasz Goździaszek