Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

You are here

Zamknięcie Biblioteki WPAE

mgr Joanna Mroczko-Sidorowicz - 24 March, 2020 - 13:37

Informujemy P.T. Użytkowników, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym Biblioteka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii od 12 marca 2020 do odwołania będzie zamknięta. Kontakt e-mailowy:
1. Obsługa wypożyczalni  biblioteka.wpaeatuwr.edu.pl
2. Rejestracja publikacji pracowników wpae.huescaatuwr.edu.pl.
3. Korzystanie z ogólnodostępnych źródeł elektronicznych  z komputerów domowych, pod warunkiem, że umowa licencyjna na to zezwala.
4. Korzystanie studentom i pracownikom UWr ze zdalnego dostępu do e-źródeł (czasopisma online, elektroniczne książki, bazy danych) poprzez serwer PROXY z komputerów domowych, pod warunkiem, że umowa licencyjna na to pozwala. Rejestracja usługi proxy (https://www.bu.uni.wroc.pl/uslugi-online-proxy). Po wejściu na link studenci UWr powinni wybrać kategorię "Student UWr – konto tymczasowe".
5. Korzystanie z e-booków na platformie IBUK LIBRA https://libra.ibuk.pl/, serwisu należącego do Wydawnictwa Naukowego PWN. Platforma udostępnia publikacje w wersji elektronicznej. Dostęp możliwy jest z sieci uczelni, przez serwer PROXY albo za pośrednictwem kodu PIN, który można uzyskać drogą e-mailową - biblioteka.wpaeatuwr.edu.pl
5. Szkolenie biblioteczne (e-Learning), otwarte do września 2020 r.

Udzielanie informacji:
e-mail: biblioteka.wpaeatuwr.edu.pl
Kierownik BWPAE e-mail: joanna.mroczko-sidorowiczatuwr.edu.pl
Z-ca Kierownika Biblioteki  e-mail: wioletta.ziebaatuwr.edu.pl
Oddział Informacji Naukowej oraz Cyfryzacji e-mail: krzysztof.mruszczakatuwr.edu.pl