Lex - webinarium rejestracja 1 i 4.04.2020 r.

mgr Joanna Mroczko-Sidorowicz - 25 Marzec, 2020 - 10:15

Szkolenie przygotowane dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego

Każdy z Państwa może dokonać zapisu na wybrany termin szkolenia klikając w podany link pod datą szkolenia i wypełniając krótki formularz rejestracyjny. Następnie na podany przez państwo w formularzu adres e-mail zostanie przesłany link do szkolenia (w przeddzień i w dacie szkolenia). Szkolenie jest realizowane w trybie online w czasie rzeczywistym, czyli mogą Państwo w trakcie szkolenia zadawać pytania na czat. Spotkanie potrwa ok 75-90 minut.

Termin pierwszy: 01.04.2020 godz. 13.15 – 14.45

Termin drugi: 04.04.2020 godz. 12.00 – 13.30

Link do zapisów:

Program szkolenia:

1. Zaprezentowanie różnych metod wyszukiwania informacji: haseł, aktów prawnych, orzeczeń, komentarzy, procedur, wzorów oraz innych dokumentów.
  2. Precyzyjne dotarcie do poszukiwanych zasobów, dzięki możliwości zawężania wyników.
  3. Skuteczna nawigacja i wygodna praca z dokumentem, aktami prawnymi, orzecznictwem, komentarzami, wzorami i innymi dokumentami.
  4. Powiązania pomiędzy poszczególnymi kategoriami dokumentów w systemie.
  5. Narzędzia ułatwiające katalogowanie wybranych przez użytkownika informacji oraz ich dalsze wykorzystanie (drukowanie, przesyłanie, zapisywanie w wygodnym formacie).
  6. Omówienie personalizacji systemu. Ustawienie na stronie startowej niezbędnych informacji zgodnie z potrzebami użytkowników.