You are here

Prawo Pracy 2 - SSA(3)III/SNA(3)III - materiały do pracy własnej wykład 8.04. oraz 18.04.2020.

dr hab. Jacek Borowicz - 7 April, 2020 - 17:48

Materiały do pracy własnej z przedmiotu Prawo Pracy 2 - dla studentów dziennych i zaocznych SSA(3)III/SNA(3)III do ostatniego  wykładu - odpowiednio 8.04. oraz 18.04.2020. zostały zamieszczone w zakładce "materiały dla studentów" oraz rozesłane indywidulanie.
Przypominam, że publikowane były informacje dotyczące zakresu materiału oraz źródeł do nauki własnej. Można była zadawać pytania drogą meilową w razie jakichś wątpliwości lub niejasności. Kończąc kurs Prawo pracy 2 jesteście państwo zobowiązaniu do uzyskania zaliczenia. O ile w najbliższych dniach nie zdarzy się cud, najprawdopodobniej będzie to test online. Po ustaleniu daty zostaniecie państwo poinformowani o niej i dalszych szczegółach. Generalnie można wskazać, że  w określonej dacie i godzinie musicie być państwo przy komputerze czekając na uruchomienie się testu,  który będzie dostępny w zadanym czasie, przykładowo 30 min. Ale o szczegółach jeszcze będziemy mówić.