Funkcjonowanie Biblioteki WPAE w semestrze zimowym 2020/2021

mgr Joanna Mroczko-Sidorowicz - 16 Wrzesień, 2020 - 08:18

Funkcjonowanie Biblioteki WPAE w semestrze zimowym 2020/2021:

Czytelnia Główna:
poniedziałek, piątek: godz. 9:00-15:00
wtorek, środa, czwartek: godz. 9:00-18:00
sobota: godz. 10:00-18:00
Maksymalna liczba osób przebywających w Czytelni 50 osób.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc Czytelnia czynna wyłącznie dla pracowników naukowych, doktorantów, studentów, uczestników studiów podyplomowych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii oraz osób, które posiadają ważną (wykupioną) kartę do czytelni.
Nie wydajemy nowych kart bibliotecznych do odwołania.
Na odwiedziny w Czytelni obowiązują zapisy - każdorazowo dzień i godzinę przyjścia i wyjścia z Czytelni należy wcześniej ustalić poprzez:
e-mail: czytelnia.wpaeatuwr.edu.pl
kontakt telefoniczny: 71/375 20 50 (w godzinach otwarcia Czytelni)

Wypożyczalnia:
poniedziałek, piątek: godz. 10:00-15:00
wtorek, środa, czwartek: godz. 10:00-17:00
sobota: godz. 10:00-14:00
kontakt:
e-mail: biblioteka.wpaeatuwr.edu.pl
kontakt telefoniczny: 71/375 26 27 (w godzinach otwarcia Wypożyczalni)

Zgodnie z obowiązującymi zasadami, Czytelnicy proszeni są o przychodzenie w maseczkach ochronnych i dezynfekowanie rąk (dezynfekowanie odbywa się przy wejściu do budynku i przed wejściem do Wypożyczalni), a także przestrzeganie wymaganego dystansu przestrzennego 1,5 metra;
Przy wypożyczeniu książek, czytelnik osobiście wkłada legitymację do czytnika umieszczonego na ladzie i podpisuje rewers własnym długopisem. Czytelnik oddając książki w wypożyczalni, otwiera je na stronie z kodem kreskowym i po zeskanowaniu kodu przez bibliotekarza - wkłada je do pudełka ustawionego przy ladzie. Rewersy będą zwracane czytelnikowi, chyba że poprosi on o ich zniszczenie. Zwrócone książki będą podlegać kwarantannie przez okres 5 dni kalendarzowych - otrzymają w tym czasie status “kwarantanna”
W Wypożyczalni przy stanowisku obsługi może w tym czasie przebywać jeden Czytelnik.