Próbny dostęp do bazy Jus Mundi wydawnictwa Brill

mgr Joanna Mroczko-Sidorowicz - 4 Październik, 2020 - 12:13

Szanowni Państwo,
Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu uzyskała próbny dostęp do bazy Jus Mundi wydawnictwa Brill. Dostęp do bazy jest możliwy przez serwer PROXY do 31 października 2020 r.

JUS MUNDI – Academic Research - the Search Engine for International Law - przeznaczona jest dla studentów, wykładowców i praktyków prowadzących badania z zakresu prawa międzynarodowego.
Baza zawiera ponad 16 000 dokumentów prawa międzynarodowego i dokumentów arbitrażowych między inwestorem a państwem, przedstawionych w ujednoliconej i uporządkowanej formie pozwalającej na skuteczne przeszukiwanie i porównywanie tekstów. Znajdziemy tu pełne teksty ponad 4000 traktatów i umów spraw rozpatrywanych przez instytucje typu: International Centre for Settlement of Investment Disputes, The Permanent Court of Arbitration, the International Chamber of Commerce i wiele innych. Baza dokumentów jest intensywnie wzbogacana.