Rekrutację do wakacyjnego programu stażowego - LOT Summer Internship 2024.

Karol Greinert - 14 Marzec, 2024 - 19:50

z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 13 marca 2024r. Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły *rekrutację do wakacyjnego programu stażowego - LOT Summer Internship 2024.***
LOT Summer Internship to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i cennego doświadczenia. Program stażowy skierowany jest do studentów i świeżo upieczonych absolwentów uczelni wyższych, którzy chcą realizować dopasowane do ich zainteresowań projekty. PLL LOT podobnie jak w poprzednich edycjach oferuje udział w szkoleniach i warsztatach, a także wizyty do przestrzeni lotniczych dostępnych jedynie dla pracowników LOT-u.
Program stażowy PLL LOT zakłada indywidualne dopasowanie zakresu obowiązków stażysty, alokację wiedzy i kompetencji, a także jego zainteresowań w realne projekty biznesowe firmy. *W tegorocznej edycji LOT Summer Internship narodowy przewoźnik oferuje 53 miejsca w aż 16 obszarach działalności firmy*, w których rekrutacje prowadzone są w biurach, m.in. e-commerce, revenue management, sprzedaży, finansów, produktu i customer experience, marketingu, IT czy HR. Dla tych, którzy zainteresowani są bezpośrednio tematyką lotnictwa, oferty stażowe dostępne są także w biurze paliw, operacji naziemnych czy planowania siatki połączeń.
Rekrutacja na LOT Summer Internship 2024 potrwa do 13 kwietnia br.
Natomiast program stażowy rozpocznie się 1 lipca i potrwa 3 miesiące – do 30 września 2024 roku. W dniu zakończenia, *każdy stażysta otrzyma bilet lotniczy dla siebie i osoby towarzyszącej, a także możliwość kontynuacji ścieżki zawodowej w PLL LOT.*
Wszystkie szczegółowe informację znajdują się na stronie internetowej: https://www.lot.com/pl/pl/kariera/staze-i-praktyki/lot-summer-internship