Informacja o wprowadzeniu ocen do systemu USOS (grupa 1, 2 i 3 II r. NSP [z])

mgr Daniel Karkut - 30 Maj, 2015 - 09:35

Szanowni Państwo (studenci grupy nr 1, 2 i 3 II r. NSP [z]),

Niniejszym informuję, że dnia dzisiejszego wprowadziłem Państwa oceny do systemu USOS (oceny z przedmiotu: "Prawo cywilne - część ogólna i prawo zobowiązań").

Jednocześnie informuję, że uwagi i zastrzeżenia do wprowadzonych do systemu USOS ocen (jak i braku oceny) mogą Państwo zgłaszać w trakcie moich konsultacji dnia 31 maja 2015 r. (16:00-18:00).

Zwracam uwagę także na to, że wszystkie osoby, które z kolokwium przeprowadzonego dnia 10 maja i 23 maja 2015 r. uzyskały ocenę niedostateczną (2,0) i dotychczas jej nie poprawiły na co najmniej 3,0, otrzymały ocenę niedostateczną (2,0) w systemie USOS. Osoby te zobowiązane są do przystąpienia do poprawy niezaliczonego kolokwium pod rygorem pozostawienia oceny niedostatecznej (2,0) w systemie USOS. Zobowiązanie to wynika ze stosownego zapisu zawartego w ustalonych przeze mnie (a przez Państwa podpisanych) zasad zaliczenia, zgodnie z którym ocena końcowa wywiedziona zostanie ze średniej arytmetycznej dwu ocen (oceny z semestru zimowego i oceny z semestru letniego), z których każda musi być pozytywna.

Osoby, które nie pojawiły się na kolokwium w terminie pierwotnym i dotychczas nie przystąpiły do zaliczenia zaległego kolokwium, nie mają na razie żadnej oceny wpisanej w systemie USOS. Osoby te obliguję jednocześnie do tego, aby w jednym z terminów moich konsultacji, które wskazano na podstronie wydziałowej, przystąpiły do zaliczenia zaległego kolokwium.

Z poważaniem,

mgr Daniel Karkut