Wyniki egzaminu PZS dla SSP/WSP z dn. 06.02.2019 r.

dr Ariel Przybyłowicz - 9 luty, 2019 - 17:11

do systemu USOS wpisane zostały wyniki egzaminu z Prawa zabezpieczenia społecznego dla SSP i WSP, który odbył się w dn. 06.02.2019 r.
Gratuluję wszystkim, którzy otrzymali pozytywne oceny!
Osobom, którym się niestety nie powiodło, zapraszam na egzamin poprawkowy w dn. 14.02.2018 r. Egzamin dla studentów SSP odbywa się o godz. 13.00 w sali AC, dla studentów WSP o godz. 15.00 w sali AC.
W przypadku kolizji terminu z egzaminem z postępowania administracyjnego, studenci SSP mogą uczestniczyć w egzaminie poprawkowym zaplanowanym dla studentów WSP (godz. 15.00), zaś studenci WSP  - w egzaminie poprawkowym zaplanowanym dla studentów SSP (godz. 13.00).
Wgląd do prac i zastrzeżenia do ocen można zgłaszać na najbliższych konsultacjach (zgodnie z informacją na mojej stronie osobistej).
Ponadto proszę o kontakt mailowy studentkę o numerze indeksu 264 998 w związku z brakiem oceny z zaliczenia ćwiczeń.

Ariel Przybyłowicz