II r. NSP (z) - ZASADY ZALICZENIA ĆWICZEŃ - zamieszczenie ich ponownie

mgr Daniel Karkut - 24 luty, 2015 - 11:09

Szanowni Państwo (studenci grup: 1, 2, 3 II r. NSP [z]),

W związku z tym, że sygnalizowano mi, że nie otwierają się pliki (pdf i docx.), w których ujęte zostały zmienione przeze mnie zasady zaliczenia, to postanowiłem usunąć tamten (edytowany kilkakrotnie) stary plik w zakładce "Materiały dla studentów" i utworzyć nowy plik z zasadami zaliczenia. Oczywiście plik, z tej racji, że dopiero utworzony, znajdą Państwo na samej górze wśród pozostałych plików zamieszczonych w w.w zakładce.

Polecam Państwu zapoznanie się z nowo utworzonym plikiem, jako że dzisiaj rano wprowadziłem jeszcze jedną istotną zmianę do zasad zaliczenia Państwa obowiązujących w semestrze letnim. To jest ostatnia zmiana, co oznacza, że zamieszczone w nowo utworzonym pliku zasady stanowią wersję ostateczną, która nie będzie już podlegać zmianom w trakcie ćwiczeń odbywających się w semestrze letnim.

Z poważaniem,

mgr Daniel Karkut