Finanse publiczne i prawo finansowe - link do kartkówki numer 2 (poprawa)

mgr Mateusz Lewandowski - 1 luty, 2021 - 10:43

poniżej wskazuję link do poprawy kartkówki numer 2 z przedmiotu "finanse publiczne i prawo finansowe". Kartkówkę mogą pisać wyłącznie osoby zalogowane w systemie Office 365 (np. po zalogowaniu na wydziałową skrzynkę mailową).

Finanse publiczne i prawo finansowe - link do kartkówki numer 2 (poprawa)

Kartkówka składa się z 10 pytań. Dla każdego z pytań przewidziano możliwość bardzo krótkiej pisemnej odpowiedzi. Proszę, aby były to odpowiedzi zwięzłe, składające się z jednego zdania, a nawet słowa.

Za każdą poprawną odpowiedź student otrzymuje jeden punkt. Kolokwium pozostaje aktywne w dniu 1 lutego 2021 roku od godziny 16:30:00 do godziny 16:36:00 (+ jedna minuta techniczna do 16:36:59). Po udzieleniu odpowiedzi proszę kliknąć przycisk "prześlij" przed końcem wyznaczonego czasu pod rygorem utraty możliwości przesłania formularza.

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Lewandowski