Egzamin przedterminowy z przedmiotu Prawo handlowe SSP V rok

dr hab. Marek Leśniak prof. UWr - 19 Styczeń, 2022 - 13:13

studentki i studenci V roku studiów stacjonarnych prawa.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszam do udziału w egzaminie przedterminowym z przedmiotu Prawo handlowe.

Egzamin odbędzie się w dniu 3 lutego (czwartek). Zapisy na egzamin przedterminowy są możliwe do dnia 28 stycznia br. wyłącznie za pośrednictwem formularza, który znajdą Państwo tutaj:

Jedynym warunkiem przystąpienia do egzaminu przedterminowego jest posiadanie zaliczenia co najmniej na ocenę dostateczną z ćwiczeń z przedmiotu Prawo handlowe.

Egzamin odbędzie się ustnie za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Szczegółowe informacje dotyczące godziny egzaminu przedterminowego dla poszczególnych osób, które dokonają zgłoszenia zostaną podane w dniu 1 lutego za pośrednictwem poczty elektronicznej UWr.

Jednocześnie przypominam, że egzamin przedterminowy nie jest tzw. terminem zerowym.

Marek Leśniak