Zapisy na seminarium z prawa cywilnego - WSP IV

dr Mateusz Królikowski - 27 Wrzesień, 2022 - 16:07

Zapraszam Studentów zainteresowanych przygotowaniem pracy magisterskiej z zakresu prawa cywilnego do zapisania się na prowadzone przeze mnie seminarium. Zapisy – zgodnie z ogólnymi zasadami – odbędą się w dniu 12 października, g. 18.45, pokój 109 w budynku A.

Jeśli w momencie rozpoczęcia zapisów zgłosi się więcej niż 7 studentów, o przyjęciu na seminarium decydować będzie suma 8 ocen z obowiązkowych przedmiotów cywilistycznych (w rachubę wchodzą: ćwiczenia z prawa cywilnego na 1 roku, ćwiczenia oraz egzamin z prawa cywilnego na 2 roku, egzamin z prawa rodzinnego, ćwiczenia i egzamin z prawa rzeczowego i spadkowego, ćwiczenia oraz egzamin z prawa prywatnego międzynarodowego). Gdy na tej podstawie nie uda się wyłonić siódemki seminarzystów, pod uwagę będą brane bieżące zainteresowania naukowe oraz oceny z egzaminów.

Uprzejmie proszę o zgłoszenie się na zapisy z formularzem uwzględniającym wskazane wyżej oceny (formularz znajduje się w moich materiałach dla studentów na stronie wydziałowej) oraz wydrukiem z USOS-a potwierdzającym otrzymanie tych stopni. Dokumenty te można również przesłać do mnie mailowo (do czego zachęcam – ułatwi to i przyspieszy proces zapisów). Przesłanie tych dokumentów nie jest jednak równoznaczne zapisaniu się na seminarium. W celu zapisu, jak już wskazywano, należy bowiem zgłosić się osobiście w dniu 12 października, g. 18.45.

W dalszych kwestiach formalnych odsyłam do obowiązujących ogólnowydziałowych zasad zapisów – https://prawo.uni.wroc.pl/sites/default/files/attachments/article/Zapisy... . Zachęcam również do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Mateusz Królikowski