Zapisy na seminarium magisterskie dla IV NSP(z) | 09.10.2022 r. godz. 11:30

dr Piotr Rodziewicz - 1 Październik, 2022 - 16:24

poniżej przedstawiam informacje o zapisach na seminarium magisterskie z prawa cywilnego oraz prawa prywatnego międzynarodowego dla IV NSP(z).

Zapisy na seminarium magisterskie dla IV NSP(z) odbędą się w dniu 09.10.2022 r. o godz. 11:30 w pok. 0.04D. Limit miejsc na seminarium wynosi 6, w razie zgłoszenia się większej liczby chętnych o przyjęciu na seminarium decydować będzie średnia ocen (egzaminy i zaliczenia) z przedmiotów:
   1. prawo cywilne część ogólna i prawo zobowiązań;
   2. prawo rzeczowe i spadkowe;
   3. prawo rodzinne;
   4. prawo prywatne międzynarodowe.
Jeśli średnia ocen z egzaminów i zaliczeń z przedmiotów z pkt. 1. - 4. nie pozwoli na wyłonienie 6 osób, brana będzie pod uwagę wyłącznie średnia ocen z egzaminów z przedmiotów z pkt. 1. - 4. Pomocniczo będą brane pod uwagę również inne przedmioty z zakresu szeroko ujmowanego prawa prywatnego.

W celu usprawnienia zapisów, proszę o przybycie do gabinetu prowadzącego seminarium o godz. 11:15 z kartką zawierającą informacje o uzyskanych ocenach z ćwiczeń i egzaminów z przedmiotów: prawo cywilne część ogólna i prawo zobowiązań, prawo rzeczowe i spadkowe, prawo rodzinne oraz prawo prywatne międzynarodowe, a także innych przedmiotów z zakresu szeroko ujmowanego prawa prywatnego.

W razie, gdy liczba chętnych przekroczy 6 osób, o godzinie 11:30 zostanie przedstawiona lista rankingowa osób przyjętych na seminarium według średniej ocen z wskazanych wyżej przedmiotów w pkt. 1. - 4. W razie podania przez studenta nieprawdziwych danych o uzyskanych ocenach (niezgodnych z USOS), podlega on skreśleniu z listy seminarium oraz o zaistniałej sytuacji zostana poinformowane właściwe organy uczelni.

Więcej informacji o seminarium magisterskim pod adresem - https://prawo.uni.wroc.pl/sites/default/files/students-resources/Seminar...

Pozdrawiam,
Piotr Rodziewicz