Odbiór certyfikatów uczestnictwa w konferencji pt. "Non omnis moriar..."

mgr Daniel Karkut - 24 Listopad, 2014 - 20:46

Tych wszystkich z Państwa, którzy uczestniczyli w charakterze słuchaczy na międzynarodowej konferencji naukowej pt. "Non omnis moriar. Prawne zagadnienia pochówku, dóbr osobistych zmarłego, wybrane aspekty prawa spadkowego oraz swobody działalności funeralnej", która odbyła się na naszym Wydziale dnia 21 listopada 2014 roku, a nie odebrali certyfikatu uczestnictwa, po odbiór certyfikatów zapraszam na moje najbliższe konsultacje wyznaczone dla studentów w środę (dnia 26 listopada 2014 r.) w godzinach 10:30-12:30, w pok. 108 w bud. A.

Odbiór certyfikatów uczestnictwa możliwy jest także na moich konsultacjach dla studentów, które odbędą się dnia 29 listopada 2014 r. w godzinach 14:00-15:00 także w pok. 108 w bud. A.

Po certyfikaty można się zgłaszać w kolejne środy, w godzinach wskazanych powyżej.

Z poważaniem,

Daniel Karkut

(współorganizator konferencji pt. "Non omnis moriar...")