PRZYPOMNIENIE O ODBIORZE CERTYFIKATÓW

mgr Daniel Karkut - 26 Listopad, 2014 - 16:21

Tych wszystkich z Państwa, którzy uczestniczyli w charakterze słuchaczy na międzynarodowej konferencji naukowej pt. "Non omnis moriar. Prawne zagadnienia pochówku, dóbr osobistych zmarłego, wybrane aspekty prawa spadkowego oraz swobody działalności funeralnej", która odbyła się na naszym Wydziale dnia 21 listopada 2014 roku, a nie odebrali certyfikatu uczestnictwa, po odbiór certyfikatów zapraszam na moje najbliższe konsultacje wyznaczone dla studentów w sobotę (dnia 29 listopada 2014 r.) w godzinach 14:00-15:00, w pok. 108 w bud. A.

Odbiór certyfikatów uczestnictwa możliwy jest także w każdą środę w godzinach 10:30-12:30 także w pok. 108 w bud. A.

Jeżeli ktoś nie może zjawić się w żadnym z wyżej wskazanych terminów, może wystosować na mój adres e-mail: daniel.karkutatprawo.uni.wroc.pl wiadomość, w której wyrazi wolę otrzymania certyfikatu, podając swoje imię i nazwisko, a wtedy zostawię certyfikat w portierni w budynku A na parterze, odpowiednio podpisując kopertę, czy kartkę.

Pozdrawiam serdecznie,

Daniel Karkut,

współorganizator konferencji "Non omnis moriar..."