Prawo administracyjne (egzamin) - SSA3 (pełny komunikat)

dr hab. Piotr Lisowski prof. UWr - 5 luty, 2017 - 07:38

W związku ze zbliżającym się terminem podstawowym egzaminów z Prawa administracyjnego dla SSA3 przypominam, że egzamin przeprowadzany będzie w formie ustnej (zestawy egzaminacyjne obejmują 3 pytania/zagadnienia z listy ogłoszonej w stosownym czasie). Zapraszamy z wiedzą, umiejętnościami i dokumentem pozwalającym na potwierdzenie tożsamości (w terminach wynikających z harmonogramu sesji).

W dniu 6 lutego 2017 r. (poniedziałek) egzamin przeprowadzają dwie osoby (dr hab. Piotr Lisowski i dr Rafał Mikowski);

a) gr. 1 ćwiczeniowa (w zakresie obejmującym studentów II roku SSA3 oraz – w zakresie dotyczącym studentów, którzy nie zdali tego egzaminu w poprzednich latach akademickich - osoby o nazwiskach zaczynających się na litery od H do Ź) – dr Rafał Mikowski;

b) gr. 2 ćwiczeniowa (oraz grupa 1– w zakresie dotyczącym studentów, którzy nie zdali tego egzaminu w poprzednich latach akademickich - osoby o nazwiskach zaczynających się na litery od A do G) – dr hab. Piotr Lisowski.

Egzaminy odbędą się w pokojach Egzaminatorów: początek o godz. 9.00 (powinny zakończyć się do godz. 14.00).

Egzaminy zaplanowane w dniach 7-10 lutego 2017 r. (wtorek - piątek) przeprowadza dr hab. Piotr Lisowski (p. 420A: między 9.00 a 14.00).

Termin poprawkowy zaplanowano na 16 lutego 2017 r. - czwartek (egzamin przeprowadzi dr Rafał Mikowski).