Egzamin poprawkowy z postępowania karnego

prof. dr hab. Jerzy Skorupka - 26 August, 2020 - 16:14

Szanowni Państwo
Egzamin poprawkowy (II termin) z postępowania karnego odbędzie sie w dniu 4 września (piatek), o godz. 9,00, a nie w dniu 7 września (poniedziałek).
Egzamin będzie przeprowadzony zdalnie. Odbędzie sie w formie ustnej. Każdy zdający będzie losował dwa pytania z zagadnień egzaminacyjnych znajdujących się na stronie Katedry, za pomocą generatora liczb losowych.
Egzamin zaczyna się o godz. 9,00. Wtedy będę łączył się z pierwszą osobą na liście w porządku alfabetycznym. Nieobecność tej osoby, i każdej, z którą będę się łączył, oznacza, że zrezygnowała ona z egzaminu.
Na egzamin proszę zapisywać się ona koncie: egzaminkpk2020atgmail.com. Lista osób przystępujących do egzaminu zostanie ułożona w porządku alfabetycznym.
Przypominam, że obowiązuje znajomość prawa karnego procesowego w zakresie omówionym na wykładach i opisanym w podręczniku. Lojalnie informuję, że kolportowany na wydziale bryk z procesu karnego oraz skrypty "last minute", nie są podręcznikiem akademickiem.

Informuję również, że jeżeli ktoś chce porozmawiać o procesie karnym przed terminem egzaminu, proszę o taką informację mailem, na mój adres wydziałowy. Warunkiem przerowadzenia rozmowy jest jednak dobre opanowanie materiału, gdyż musimy mieć o czym rozmawiać. Ma to być rozmowa, a nie monolog.
Życzę sukcesu
Prof. Jerzy Skorupka