Spotkanie organizacyjne Koła Naukowego "Praw Zwierząt" (zapisy online)

mgr Ewa Niemiec - 25 September, 2020 - 10:05

Szanowni Studenci,
Działające przy Katedrze Teorii i Filozofii prawa Koło Naukowe "Praw Zwierząt" zaprasza na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie rekrutacyjno-organizacyjne.
Jeśli są Państwo zainteresowani:
- prawnymi i pozaprawnymi aspektami ochrony humanitarnej zwierząt,
- działalnością na rzecz rozwoju tej gałęzi prawa oraz poszerzania świadomości prawnej w społeczeństwie,
- udziałem w ciekawych wydarzeniach naukowych (prelekcjach, konferencjach, seminariach) w charakterze czynnym jak i biernym
- zdobywaniem doświadczenia i znajomości wśród osób o podobnych zainteresowaniach
Zapraszamy!

Zapisy odbywają się w formie online poprzez wypełnienie arkusza co pozwoli na przesłanie Państwu linka do spotkania. W wydarzeniu mogą wziąć udział studenci i doktoranci wszystkich lat jak i osoby nie będące studentami ale zainteresowane działalnością Koła.

Strona wydarzenia: