Egzamin warunkowy dla V r NSP prawo pracy

dr Andrzej Jabłoński - 3 May, 2021 - 16:02

Egzamin warunkowy z prawa pracy dla studentów V r. NSP, którzy chcą się bronić w czerwcu 2021 r., odbędzie się w dniu 16 maja 21 r., g. 17.00. Jest to egzamin przedterminowy, a więc dla osob chętnych, (pozostali studenci V r moga przystąpić oczywiście do egzaminu w sesji). Dla osob, które do niego przystąpią, będzie to egzamin na zasadach I terminu, a więc oceny będa wpisane jako oceny z I terminu.
Osoby, które wyrażą chęc wziecia udzialu w egzaminie, prosze o zgłoszenie tego faktu na moj adres mailowy w terminie do dnia 14 maja (andrzej.jablonski2atuwr.edu.pl).

Egzamin odbędzie się na platformie Forms, w formie pisemnej, opisowej. Na czas egzaminu prosze zalogować się do spotkania na ms teams do zespołu, na którym odbywają się wyklady (https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a02242f1513594a509cbad67dcd149e33...).

dr Andrzej Jabłoński