Nagroda dla Absolwentki naszego Wydziału na kierunku BB.A. Bachelor of Business and Administration w Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych organizowanym przez Ogólnopolską Sieć Naukową „Wykluczenie Społeczne – Solidarność Społeczna”

Adam Kaczyński - 8 Październik, 2021 - 06:30

Miło nam poinformować, że absolwentka naszego Wydziału na kierunku BB.A. Bachelor of Business and Administration Pani Zofia Nowak zdobyła nagrodę główną w Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych organizowanym przez Ogólnopolską Sieć Naukową „Wykluczenie Społeczne – Solidarność Społeczna”.

Nagrodzona praca pt. „Public Policies and Homelessness” została napisana w Zakładzie Ustroju Administracji Publicznej Instytutu Nauk Administracyjnych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, pod kierunkiem dr Dominiki Cendrowicz.

Laureatce serdecznie gratulujemy!

Link do rozstrzygnięcia konkursu: http://kpaist.uksw.edu.pl/konkurs-sieci-naukowej-rozstrzygniety/