You are here

Zajęcia z postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego dnia 5 grudnia 2021 - grupa 4 i 5, prawo zaoczne

mgr Adam Domański - 3 December, 2021 - 09:57

Studenci grupy 4 i 5 III roku zaocznego prawa, którzy są uczestnikami ćwiczeń z postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego,

w związku z treścią komunikatu, który właśnie otrzymałem, iż "3 rok PR-ZM przechodzi od 4 do 10 grudnia 2021 r. na zdalne nauczanie w związku ze zgłoszeniem zachorowania.",
uprzejmie informuję, że pojutrze, tj. 5 grudnia 2021 r., spotykamy się na MS TEAMS w godzinach odpowiednio:
a. dla grupy 4 od 9:45 do 11:15,
b. dla grupy 5 od 11:30 do 13:00.

Podczas zajęć zajmiemy się omawianiem postępowań uproszczonych o charakterze administracyjnym i porozmawiamy o postępowaniu przed wojewódzkim sądem administracyjnym. Prezentacja poświęcona tym zagadnieniom jest już dostępna w moich materiałach dla studentów.
Jeśli ktoś z Państwa nie został dodany do odpowiedniego zespołu na MS TEAMS, bardzo proszę o niezwłoczną informację mailem.
Adam Domański