Zespół ds. zmian klimatu UWr. zaprasza na otwarty cykl wykładów "Wieczory z klimatem”

Adam Kaczyński - 21 Marzec, 2022 - 13:32

Szanowni Państwo

Zapraszam na otwarty cykl wykładów online "Wieczory z klimatem" (w każdą środę o godz. 18:00-19:30) skierowany do wszystkich chętnych pracowników i studentów naszego Uniwersytetu.  Cykl stanowi najcenniejszą dotychczas inicjatywę uniwersyteckiego Zespołu ds. zmian klimatu, którego jestem członkiem-koordynatorem WPAE. Wykłady w przystępny sposób poprowadzą eksperci reprezentujący różne wydziały UWr., co sprawi, że będziemy mogli spojrzeć na efekty zmian klimatycznych w sposób wieloaspektowy i poznać prezentowane zagadnienia z punktu widzenia zarówno przyrodników, humanistów, jak i politologów i prawników, co niewątpliwie jest atutem tych spotkań. Po każdym wykładzie przewidziany został czas na zadawanie pytań i podjęcie dyskusji.

Uprzejmie proszę o propagowanie "Wieczorów z klimatem" wśród studentów, doktorantów oraz wszystkich pracowników WPAE!

dr hab. Renata Kusiak-Winter
Zakład Ustroju Administracji Publicznej
Instytut Nauk Administracyjnych
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii UWr.