Zapisy na seminarium magisterskie dla SSP IV.

dr hab. Jacek Borowicz - 3 Październik, 2022 - 11:07

Szanowni państwo w dniu 6 pażdziernika 2022 r. odbędą się zapisy na seminarium magisterskie dla studentek/studentów SSPIV. Ogólnie zakreślony przedmiot tego seminarium to prawo pracy. Warto wskazać na  możliwość eksplorowania w swoich rozprawach wielu tematów szczegółowych z pogranicza prawa pracy i innych gałęzi prawa/obszarów tematycznych. Objemują one przykładowo - szerzej ujęte zagadnienia prawa zatrudnienia (nie tylko na zasadach prawa pracy, interesować nas mogą rozmaite grupy zatrudnionych na róznych, szczególnych zasadach), statusu prawnego różnych szczególnych kategorii zatrudnionych, wykonywania wolnych zawodów (zawodów zaufania publicznego) i zawodów samodzielnych, prawnej regulacji przetwarzania informacji w związku z - i w ramach zatrudnienia(np. dane osobowe, informacje niejawne, tajmenice pracodawcy, tajemnice przedsiębiorstwa i inne kategorie danych chronionych).
Ponieważ limt przyjęć obejmuje 6 osób - w razie potrzeby przeprowadzona będzie rozmowa kwalifikacyjny celem poznania motywacji kandydatki/kandydata. Wyniki z przedmiotów cywilstycznych mogą być dodatkowym atutem.

Zapraszam

dr hab. Jacek Borowicz