Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

Koło Naukowe Samorządu Terytorialnego im. Tadeusza Bigo pragnie zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową, która odbędzie się w dniu 20 grudnia 2022 r. o godz. 9:30.

Adam Kaczyński - 9 Grudzień, 2022 - 08:51
Przewidujemy panele eksperckie oraz studencko-doktoranckie. Oznacza to, że zapraszamy do czynnego udziału przedstawicieli nauki, praktyków, doktorantów oraz studentów. Wydarzenie odbędzie się przy użyciu narzędzi teleinformatycznych MS Teams. Link do wydarzenia zostanie Państwu udostępniony bliżej daty konferencji.
Przewidywane są certyfikaty imienne za czynny, jak i bierny udział. Nie przewidujemy opłat na uczestnictwo, lecz liczba wystąpień może zostać ograniczona.
Organizatorzy zastrzegają sobie również prawo wyboru prelegentów. W związku z tym referaty zostaną poddane selekcji komisji naukowej.
Na każde wystąpienie przeznaczono 15 minut.
Na Państwa abstrakty czekamy do 4 grudnia 2022 r. (23:59). Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail: kolosamorzaduterytorialnego@gmail.com bądź za pomocą Facebooka
Tematyka referatów powinna dotyczyć aspektów krajowych, lokalnych oraz zagranicznych.
Zapraszamy do wzięcia czynnego oraz biernego udziału. Chęć uczestnictwa w organizowanym wydarzeniu będzie można zgłosić za pomocą formularza poniżej.
Zachęcamy również do obserwowania profilów społecznościowych Koła Naukowego Samorządu Terytorialnego im. Tadeusza Bigo.
Link do formularza: https://forms.gle/anwhTy5oetzpbTZs6