Informacja o zapisach na seminarium licencjackie z Prawa administracyjnego (SSA3(II) - 2023 r.)

dr hab. Piotr Lisowski prof. UWr - 20 luty, 2023 - 09:09

Zainteresowanych pogłębianiem wiedzy i umiejętności z zakresu nauki prawa administracyjnego i gotowych na rzetelną pracę seminaryjną, zapraszam na seminarium z Prawa administracyjnego na II roku SSA3(II). W grę wchodzi problematyka ustrojowa/materialna/procesowa – przy czym punkt wyjścia stanowić powinno ujęcie teoretyczne (co, oczywiście, nie wyklucza eksponowania akcentów empirycznych).
Zapisy – w środę (22 lutego 2023 r.) od godz. 11.30 w p. 420A.

Szczegółowe informacje co do trybu zapisów na seminarium wraz z przykładami tematów prac dyplomowych zrealizowanych w ostatnim czasie podczas prowadzonych przeze mnie seminariów – w zakładce Materiały dla studentów pn. Zapisy na seminarium licencjackie z Prawa administracyjnego (SSA3(II) - 2023 r). – na moim wydziałowym koncie.
            Zapraszam do seminaryjnej współpracy i zmierzenia się z wyzwaniami niepomijalnej administracji.
                                                                                                                                                                                                         Piotr Lisowski