Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Jesteś tutaj

PRAWO E-BIZNESU! Nowość w ofercie kierunków na WPAE UWr!

Adam Kaczyński - 19 Kwiecień, 2023 - 20:36


W roku akademickim 2023/2024 Uniwersytet Wrocławski rozszerza ofertę kierunków studiów. Wśród nowości mamy dla kandydatów i kandydatek kierunek prawo e-biznesu na I stopniu w formie niestacjonarnej prowadzony na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Studia prawo e-biznesu stanowią połączenie wiedzy z zakresu prawa oraz ekonomii i finansów. Ogólnym celem kształcenia jest rozwój kompetencji cyfrowych i prawnych niezbędnych w nowoczesnym obrocie gospodarczym. Program studiów obejmuje przedmioty, dzięki którym zdobędziesz wiedzę, kompetencje i umiejętności przydatne w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, we wspieraniu profesjonalnym doradztwem lub wykonywaniu obowiązków pracownika w dynamicznie rozwijającym się sektorze ICT (technologii informacyjno-komunikacyjnych), czy też handlu elektronicznego (e-commerce).

Więcej:
https://uwr.edu.pl/prawo-e-biznesu-nowosc-w-ofercie.../


O nowym kierunku prawo e-biznesu opowiadały przedstawicielki władz Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UWr- dr. hab. Wioletta Jedlecka, prof. UWr – prodziekan ds. studenckich i ogólnych, dr. hab. Barbara Kowalczyk – prodziekan ds. kształcenia. Zachęcamy do obejrzenia filmu!
https://www.youtube.com/watch?v=CyKUS4BHXD4

Rekrutacja na prawo e-biznesu i inne kierunki na UWr rusza już 1 czerwca. Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdziecie na stronie
www.rekrutacja.uni.wroc.pl. Zapraszamy!
#uniwroc   #rekrutacjauniwroc   #goodtoknowmore