Akademia Rzecznika Finansowego

Karol Greinert - 19 Kwiecień, 2023 - 00:02
Akademia Rzecznika Finansowego to inicjatywa, dzięki której studenci prawa będą mogli zdobyć zaawansowaną wiedzę na temat mechanizmów ochrony klientów podmiotów rynku finansowego, a także wiele umiejętności praktycznych.
Będzie to nowatorski system praktyk studenckich, łączący elementy szkoleń w formacie stacjonarnym i online w formule zbliżonej do blended learning oraz pracy nad konkretnymi sprawami pod okiem specjalistów z Biura Rzecznika Finansowego. Ukończenie Akademii będzie umożliwiało uzyskanie zaliczenia praktyk zawodowych w toku studiów prawniczych, ale przede wszystkim stanowić będzie unikalną okazję do nabycia przez przyszłych prawników umiejętności zawodowych potrzebnych na rynku usług finansowych. Pozwoli ponadto na zwrócenie uwagi na istnie- nie ciekawej ścieżki kariery prawniczej w Biurze Rzecznika Finansowego, w której wsparcie dla słabszych stron umów wiąże się nie tylko z osobistą satysfakcją, ale realnymi możliwościami rozwoju zawodowego. Wartością dodaną będzie integracja osób z różnych ośrodków akademickich.

Załączniki:
PDF icon Opis