seminarium magisterskie SSA (II stopień)

dr hab. Wojciech Szydło - 2 October, 2023 - 15:32

studentów I roku SSA drugiego stopnia, których interesują aspekty prawa prywatnego, zapraszam do zapisania się na prowadzone przeze mnie w bieżącym roku akademickim seminarium magisterskie.

Zapisy odbędą się w środę 4 października 2023 roku w gabinecie 109 w bud. A.
Wszelkie pytania dotyczące zapisów proszę kierować na mój ades mail: wojciech.szydloatuwr.edu.pl, do środy 4 października br. do godziny 10.00.

Limit uczestników dla grupy seminaryjnej wynosi 6 studentów. W razie zgłoszenia się większej liczby osób, kryterium przyjęcia na seminarium będzie rozmowa.

Podczas seminarium będziemy rozmawiać o szeroko pojętm prawie prywatnym, w tym w szczególności o prawie cywilnym materialnym i procesowym, prawie rodzinnym, prawie spadkowym, prawie własności intelektualnej, prawie obrotu nieruchomościami... oraz o wszystkim, co będzie interesowało uczestników seminarium, którym pozostawiam swobodny wybór tematu pracy magisterskiej.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam!
dr hab. Wojciech Szydło