Karol Greinert - 18 Marzec, 2024 - 07:10

Miło nam poinformować, że w dniach 14-16 marca 2024r. na naszym Wydziale odbyła się XXI Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa pt. “Od badań do rozwiązań. Nauki społeczne wobec kryzysów i nierówności w XXI wieku". Była to największa ze wszystkich dotychczasowych edycji Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej, w której wzięło udział 83 prelegentów z 32 ośrodków naukowych.

Warto dodać, że opiekunem głównego organizatora wydarzenia tj. Naukowego Koła Ekonomistów jest Pani dr Justyna Ziobrowska-Sztuczka i dr Magdalena Homa (INE), funkcję prezesa NKE pełni Pan Maksymilian Sobotka, zaś wiceprezesem NKE jest Pani Dominika Gunzer.

Wszystkim uczestnikom konferencji oraz osobom zaangażowanym w jej organizację serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Fot. Paweł Piotrowski/Uniwersytet Wrocławski