​Biblioteka WPAiE i Centrum Digital Justice łączy siły!

Karol Greinert - 27 Maj, 2024 - 10:43

Chcemy zrealizować projekt, który stworzy miejsce odpoczynku dla osób korzystających z biblioteki. Naszym celem jest umożliwienie im wygodnego spożywania posiłków i napojów czy po prostu relaksu w przerwach od pracy. Dodatkowo, w wybranym przez nas miejscu znajduje się półka z darmowymi książkami, które studenci mogą czytać, co doskonale wpisuje się w ideę naszego projektu. Obserwujemy, że zarówno studenci, jak i inni użytkownicy biblioteki często przesiadują na schodach lub na pojedynczym krześle przy wejściu do czytelni. To skłania nas do przekonania, że nasz pomysł na wygodny kącik do odpoczynku z pewnością będzie mile widziany. Wcześniejszy, podobny projekt zlokalizowany w budynku D na III piętrze, cieszy się ogromnym powodzeniem – studenci chwalą to rozwiązanie, a znalezienie tam wolnego miejsca często bywa wyzwaniem.
Jeżeli jesteś zainteresowany takim kącikiem - głosuj do 31.05 na projekt nr 10!
Link do głosowania: https://forms.office.com/e/f1ZmFyyxsk