Możliwość obrony prac licencjackich i magisterskich 30.09.2015

dr Władysław Szmyt - 9 September, 2015 - 22:28

W związku z zakończonym 9.09.15 urlopem pragnę przypomnieć  wszystkim studentom,którzy nie złożyli egzaminu licencjackiego i magisterskiego (obrony) w terminie czerwcowym ,że jedynym możliwym terminem obrony  w przypadku seminariów prowadzonych pod moim kierunkiem (licencjat administracja i ekonomia,magisterskie ekonomia) jest dzień  30 września 2015 roku.Warunkiem dopuszczenia do obrony jest złożenie gotowej pracy dyplomowej zgodnie z tytulem zgłoszonym w marcu b.r.Praca w formie papierowej powinna być złożona w jak najszybszym terminie w sekretariacie Instytutu Nauk Ekonomicznych ,bud. A ,pok. 320.Pragnę podkreślić,ze jeżeli praca nie spełni wymogów formalnych i merytorycznych nie będzie dopuszczona do obrony w w/w terminie.Uważam,ze czas 2 lat w przypadku seminariów magisterskich i 1 lub 1,5 roku w przypadku seminariów licencjackich jest czasem wystarczającym na napisanie i obronienie pracy,dlatego też nie przyjmuję do wiadomości argumentów o braku czasu na pisanie i wywieranie presji na mnie,bym zrezygnował z wymagań formalnych i merytorycznych.Studentom,którzy sobie znaną droga weszli w posiadanie numeru mojego telefonu mobilnego przypominam,że nie odbieram żadnych telefonów w sprawach studenckich,a tym bardziej w sprawach obron;po prostu nie odbieram telefonów spoza listy kontaktów telefonicznych i telefonowanie do mnie jest bezcelowe.We wrześniu nie odbywają się również żadne seminaria,a kontakt osobisty w sprawach obron będzie możliwy 22.09 i 29.09 w godzinach 14,30-16,30.