Zapisy studentów NSP II stopnia na seminarium z prawa cywilnego

dr Julian Jezioro - 3 Październik, 2015 - 09:02

Informacja dot. zapisów studentów NSP (II stopnia, 3 semestr) na seminarium magisterskie prowadzone przez dr Juliana Jezioro

(Prawo cywilne i międzynarodowe prawo prywatne)

Termin: 4 października 2015 r., godz. 11/30-13/00;

Miejsce: pok. 105 w budynku A.

Zgłaszanie przez studentów chęci zapisu na seminarium w godz. 11/30-12/00.

Ogłoszenie wyników kwalifikacji: godz. 12/05 – ewentualnie w razie większej niż 7 osób liczby chętnych - dodatkowa rozmowa kwalifikacyjna o 12/05 i ogłoszenie wyników bezpośrednio po niej.

Zasady przyjęć:

1/ jeśli od 11/30 do 12/00 zgłosi się 6 - 7 osób – przyjęci zostaną wszyscy, którzy się zgłoszą;

2/ jeśli w tym czasie zgłosi się więcej niż 7 osób decydować będzie rozmowa kwalifikacyjna, a zwłaszcza fakt napisania i obrony pracy licencjackiej z zakresu prawa cywilnego (preferencja dla tematyki: własność intelektualna, stosunki umowne oraz prawo mediów), uzasadniona deklaracja napisania pracy magisterskiej o takiej tematyce, a w dalszej kolejności średnia ocen - kolejno z przedmiotów cywilistycznych i ogólna średnia ze studiów licencjackich.

Tematyka prac magisterskich - zagadnienia z całości problematyki materialnego prawa cywilnego.