Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

You are here

Już w najbliższą środę - debata studencka "Sąd nad zasadą pierwszeństwa prawa UE przed prawem polskim"

mgr inż. Roman Haligowski - 15 December, 2014 - 08:19

Centrum Doskonałości Jeana Monnet'a przy Uniwersytecie Wrocławskim ma przyjemność zaprosić do uczestnictwa oraz śledzenia debaty studenckiej "Sąd nad zasadą pierwszeństwa prawa UE przed prawem polskim". Debata odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w Amfiteatrze A, budynek C, w najbliższą środę 17 grudnia 2014 r. o godzinie 17:00.

W szczególności zapraszamy do udziału wszelkich studentów prawa, administracji i ekonomii, dla których będzie to świetna okazja do sprawdzenia tak swoich umiejętności miękkich, jak i merytorycznej wiedzy związanej z tym ważnym i szeroko dyskutowanym problem stosowania i obowiązywania prawa UE w Rzeczypospolitej Polskiej.

Zgłoszenia uczestnictwa w debacie prosimy przesyłać na oficjalny adres CEJM-u: cejmatuni.wroc.pl Wiadomości prosimy opatrzyć dopiskiem "Zgłoszenie na debatę studencką" w temacie, a w treści maila podać imię i nazwisko uczestnika wraz z kierunkiem studiów, rokiem, numerem indeksu oraz danymi kontaktowymi (adres e-mailowy oraz ewentualnie numer telefonu).

Wstęp wolny. Dla najlepszych uczestników przewidziano nagrody!

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami na plakacie promującym debatę (w załączeniu) oraz odwiedzeniu strony Centrum cejm.uni.wroc.pl , gdzie zamieszczone są również materiały pomocne w przygotowaniach do debaty.