Prawa człowieka SNP(Z) II - oceny USOS

mgr Agata Wróbel - 26 January, 2019 - 22:06

uprzejmie informuję, że oceny końcowe z przedmiotu "Prawa człowieka i systemy ich ochrony" dla studentów SNP(Z) II zostały wpisane do systemu USOS.

Oceny końcowe zostały ustalone w oparciu o warunki zaliczenia przedmiotu przedstawione na pierwszych zajęciach i udostępnione na stronie wydziałowej w zakładce „Materiały dydaktyczne”, jak również przesłane Państwu drogą mailową. Podstawą ustalenia oceny końcowej jest zatem ocena z kolokwium. Ocena z kolokwium powinna być odpowiednio obniżona o nieusprawiedliwione i nieodrobione nieobecności – zgodnie z sylabusem, każda druga i kolejna nieusprawiedliwiona i nieodrobiona nieobecność skutkuje obniżeniem oceny końcowej o 0,5 stopnia za każdą nieusprawiedliwioną nieobecność. Nadto aktywność na zajęciach uprawnia studenta do otrzymania oceny końcowej podwyższonej o 0,5 stopnia.

Proszę o weryfikację uzyskanej oceny oraz zgłoszenie ewentualnych uwag za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 31 stycznia 2019 roku do godziny 19:00 lub bezpośrednio na wyznaczonych w tym celu konsultacjach, które odbędą się dnia 30 stycznia 2019 roku w godzinach 10:00-12:00 w sali 509A.

Brak zgłoszenia uwag lub przesłanie ich po terminie będzie równoznaczne z niewniesieniem zastrzeżeń, a ocena stanie się ostateczna i nie będzie podlegać zmianom.

Przypominam, że wciąż istnieje możliwość poprawy oceny poprzez zaliczenie dzisiejszych nieobecności w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2019 roku, godz. 19:00.

Proszę o poinformowanie co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem o planowanej obecności studenta na dyżurze wraz ze wskazaniem kwestii do omówienia. Ułatwi to zaplanowanie spotkań.

W razie pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,
A. Wróbel