Wcześniejszy egzamin z Prawa rzeczowego i spadkowego dla studentów V roku SSP

informuję,że właśnie rozesłałam studentom V roku SSP, którzy mają jeszcze do zdania zaległy egzamin z Prawa rzeczowego i spadkowego i którzy zgłosili się do mnie mailowo wobec mojej wcześniejszej informacji w sprawie zdawania tego egzaminu w ramach wcześniejszej sesji egzaminacyjnej dla studentów ostatniego roku studiów, maile ze szczegółowymi informacjami w sprawie sposobu przeprowadzenia tego egzaminu 13 maja 2020 r. wraz z linkiem do tego egzaminu (egzamin zostanie przeprwadzony z wykorzystaniem MS Forms). Proszę te osoby o sprawdzenie, czy otrzymały stosowną informację na maila studenckiego i zapoznanie się z nią; gdyby ktoś z Państwa takiej informacji nie otrzymał, to proszę o pilny mail w tej sprawie, wówczas prześlę informację w sprawie egzaminu ponownie. Wobec braku kontaktu w tej sprawie jeszcze raz proszę o pilny kontakt odnośnie do tego egzaminu osoby o numerach indeksów: 264555 i 256978.
dr hab. Joanna Kuźmicka-Sulikowska