You are here

Wpis ocen z egzaminu z Prawa rzeczowego i spadkowego z 3 września 2020 r. do USOS; konsultacje dotyczące egzaminu

dr hab. Joanna Kuźmicka-Sulikowska prof. UWr - 5 September, 2020 - 15:45

Uprzejmie informuję, że właśnie skończyłam wpisywać do systemu USOS oceny z egzaminu w II terminie (poprawkowego) z przedmiotu Prawo rzeczowe i spadkowe, przeprowadzonego 3 września 2020 r. na jednolitych magisterskich Stacjonarnych Studiach Prawa. W związku z tym proszę wszystkie osoby, które pisały ten egzamin, żeby sprawdziły, czy ocena z niego pojawiła im się w USOS, a ewentualny brak oceny sygnalizowały niezwłocznie drogą mailową do godz. 14.00 w poniedziałek 7 września 2020 r.

Osoby, które pisały ten egzamin i są zainteresowane omówieniem sposobu ocenienia ich pracy mogą pisać w tej kwestii zapytania mailowe na mój mail służbowy ze swoich uczelnianych studenckich skrzynek mailowych w poniedziałek 7 września 2020 r. do godz. 14.00, na maile te będę udzielać indywidualnych odpowiedzi.

J. Kuźmicka-Sulikowska